Про INAL

Більше ніж просто бейсболки 

Ми прагнемо створювати бейсболки, які не тільки відповідатимуть вашим уподобанням, а й відображатимуть ваш індивідуальний стиль
НАША МІСІЯ
Ми пропонуємо бейсболки у широкому асортименті дизайнів кольорів та розмірів, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів. Ми гарантуємо високу якість продукції та обслуговування. 

Це шлях INAL
25_40a0f6bd-2a11-4997-bb91-af50324ccf26
13_e9a17a46-f4f6-4105-b730-49d49974d239
ЯКІСТЬ
Кожна наша модель бейсболки є результатом багаторічного пошуку, покращень, інновацій та виробництва лише з матеріалів найвищої якості. Випробування на знос, ретельні методи збірки та високоякісне декорування – можна сказати, ми переслідуємо ідеал. Результат? Функціональні бейсболки, які не тільки виглядають чудово, а й забезпечують комфорт.

Без посередників

Ви отримуєте доступ до широкого асортименту продукції INAL без посередників. Ми маємо повний контроль над кожним кроком процесу, починаючи від дизайну та виробництва до упаковки та доставки. Це гарантує вам високу якість продукції та обслуговування, а також забезпечує більш індивідуальний та персоналізований підхід.
Screenshot_1
АСОРТИМЕНТ
Свіжий погляд на кольори! 

На відміну від глобального ринку, який пропонує обмежений вибір, ми прагнемо задовольнити ваші потреби у різноманітності. Ми знаємо, що вам потрібно дещо більше, ніж прості однотонні варіанти. Саме тому ми пропонуємо широкий спектр кольорів та їх комбінацій для кожної моделі бейсболки. 

Дизайн!
Ми приділяємо особливу увагу вашому стилю! Замість типового розміщення логотипу бренду на бейсболці, ми прагнемо створити дизайни, які відображають вашу індивідуальність та захоплення. Наприклад, якщо вам подобається рибалка, ми пропонуємо бейсболки, стилізовані у цій тематиці. Такі бейсболки не тільки захистять вас від сонця та спеки, але й підкреслять рибацький образ. 

Стиль

Кожен наш дизайн створюється з метою розповісти про ваш стиль, ваші хобі та захоплення. Ми щиро віримо, що бейсболка має бути не просто аксесуаром, а частиною вашої історії та виразом вашої індивідуальності.
РОЗМІРИ
У нас ви знайдете бейсболки всіх розмірів, починаючи від S і закінчуючи XXL. Кожен розмір ретельно продуманний і відповідає необхідній окружності та глибині. Більший розмір має пропорційно більші окружність та глибину, що й забезпечує ідеальну посадку. В той же час регулятор розміру на наших моделях дозволяє тонко налаштувати окружність в межах одного розміру, забезпечуючи максимальний комфорт. 

Ми пишаємося тим, що є одним з небагатьох брендів, які пропонують бейсболку у широкому асортименті розмірів. Саме завдяки цьому підходу наші клієнти звертаються до нас знову і знову, адже вони знають, що ми пропонуємо їм комфорт.
2_006f747e-48fc-4419-a24c-0aed8e9b104a

Наші нові колекції

Ми пропонуємо більш детально ознайомитись з асортиментом продукціх обравши нижче колекцію, яка привернула вашу увагу.
13
КЕПКИ ТРАКЕР З СІТКОЮ
Ідеальне рішення для спекотного літа.
1475_1
БЕЙСБОЛКИ ЧОЛОВІЧІ
Ідеальне рішення для спекотного літа.
37_03c2fd62-3730-4b5c-8efe-ecf35ea5fce5
КЕПКИ ДЛЯ РИБАЛКИ
Рибалка рибалку бачить здалеку!